iHMS

buty ugg

AKTUALNOŚCI

17.09.2011 Srebrne spinki WAGO
Czytaj więcej

Inteligentny Budynek

Automatyzując uwalniasz wyobraźnię

To, co jeszcze niedawno pozostawało jedynie w sferze marzeń, dziś może stać się rzeczywistością. Dotychczas przywiązywało się wagę przede wszystkim do wyglądu obiektu. Teraz w równym stopniu liczy się funkcjonalność wynikająca z zastosowania inteligentnych systemów w budynku. Budynek, który "myśli" zwalnia Cię od codziennych obowiązków? Dlaczego nie?! Określ swoje wymagania i potrzeby, a nasza firma to zrealizuje. Odpowiednio przygotowany projekt pozwoli Ci w każdej chwili na łatwą i ekonomiczną rozbudowę systemu o nowe funkcje i jeszcze nowocześniejsze rozwiązania.
Nie musisz już ograniczać inwencji i obawaić się niekonwencjonalnych rozwiązań - dzięki nowoczesnym technologiom na miarę XXI wieku można dziś urzeczywistnić nawet najśmielsze marzenia i spełnić najbardziej wyrafinowane wymagania. Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania?!

Twoje wizje - nasze rozwiązania
Wspólnie stwórzmy budynek z inteligencją

Automatyzując zyskujesz komfort

Współczesny człowiek chce żyć i pracować w przyjaznym i komfortowym otoczeniu. Inteligentny budynek nie tylko zapewnia wygodę, ale również dostosowuje się do indywidualnych wymagań użytkownika. Komfort i bezpieczeństwo zyskuje również inwestor - nie musi już myśleć o drobiazgach, a równocześnie ma pełną kontrolę nad obiektem.

Korzystaj z dobrodziejstw współczesnej
cywilizacji i ciesz się życiem

Automatyka budynkowa w oparciu o komponenty naszej firmy to dla zarządcy ograniczenie ewentualnych problemów do minimum, a dla użytkownika - wygoda pod każdym względem. System NetViz sam potrafi zadbać o odpowiednie natężenie oświetlenia, zgodnie z indywidualnymi preferencjami i przeznaczeniem pomieszczenia. Pozwala także na tworzenie dowolnych scen świetlnych w zależności od potrzeb i upodobań. Układy klimatyzacji i wentylacji wspierane przez nas NetViz zapewniają odpowiednią temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach oraz właściwą jakość powietrza. Wyposażony w rozwiązania NetViz budynek "myśli" nie tylko o wszystkich swoich lokatorach, ale także o każdym z osobna - dzięki identyfikacji i kontroli dostępu system sam ustawia parametry pomieszczenia pod kątem indywidualnego użytkownika i juz zawczasu włącza urządzenia, z których ten będzie korzystał. Winda zostaje automatycznie przywołana, a samochód zaparkowany.
Czego pragnąć więcej?!

Automatyzując zyskujesz oszczędność

Oszczędność to nie tyle niskie koszty inwestycji, co ograniczenie do minimum kosztów eksploatacji. W tym przypadku perspektywiczne myślenie naprawdę popłaca. Luksus nie musi się wiązać z ogromnymi nakładami finansowymi pod warunkiem, że wymagania zostaną sprecyzowane już na etapie projektu. System sterowania budynkiem jest bowiem elastyczny, a jego rozbudowę można rozłożyć w czasie.

Oszczędność to umiejętność podejmowania śmiałych decyzji
finansowych z myślą o przyszłych korzyściach

Stosując automatykę budynku w oparciu o rozwiązania naszej firmy można zaoszczędzić do 30% kosztów eksploatacji, przede wszystkim dzięki optymalizacji zużycia energii. Oświetlenie włącza sie tylko wtedy i tam, gdzie powinno. Puste pomieszczenia ogrzewane są tylko w takim stopniu, w jakim jest to niezbędne, klimatyzacja działa w sposób zaplanowany, a ruchome schody stoją w miejscu, jeśli nikt z nich akurat nie korzysta. Ścisłej kontroli podlega także zużycie innych mediów, jak na przykład wody, która dzięki temu nie leje się z kranu bez umiaru. Rozwiązania proponowane przez naszą firmę pozwalają również uniknąć kosztów związanych ze skutkami awarii i niepożądanych zdarzeń, ponieważ w takich wypadkach diagnoza i reakcja następują natychmiastowo. W pełni zautomatyzowany budynek oznacza także obniżenie kosztów związanych z jego obsługą i konserwacją, gdyż system wiele funkcji wykonuje za człowieka i kontroluje stan urządzeń.

Automatyzując zyskujesz bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo ludzi, urządzeń, obiektu... Warto pomyśleć o tym już na etapie projektu. Stałe monitorowanie budynku i instalacji zapewni użytkownikom spokój, a w razie zagrożenia umożliwi szybką reakcję. Inteligentny budynek daje poczucie pewności i gwarancję bezpieczeństwa.

Już nie musisz bać się nieprzewidzianych sytuacji.
Systemy bezpieczeństwa same zadbają o wszystko

Na bazie komponentów do automatycznego sterowania dostarczanych przez naszą firmę można stworzyć systemy identyfikacji i kontroli dostępu, pozwalające na skuteczną ochronę ludzi i mienia, z telewizją przemysłową włącznie. Dzięki temu żaden intruz nie wtargnie niepostrzeżenie tam, gdzie nie powinien. Automatyczne sterowanie wentylacją oferowane przez naszą firmę zapewni stały dopływ świeżego powietrza i jego odpowiednią cyrkulację w pomieszczeniach. Oświetlenie zapali się dokładnie tam, gdzie powinno i kiedy powinno, a dzięki funkcji symulacji obecności - nawet tam, gdzie w pomieszczeniu nie ma nikogo. Pełna kontrola systemów zasilania oszczędzi użytkownikom nieprzyjemnych niespodzianek, jak na przykład utrata danych w komputerze czy uwięzienie w windzie. Uzbrojony w czujniki wszelkiego typu system BMS zbudowany na komponentach proponowanych przez naszą firmę w porę ostrzeże przed pożarem, rosnącym stężeniem gazu czy promieniowaniem. Nawet parkowanie samochodów, zwłaszcza w momencie dużego natłoku, będzie można przeprowadzić sprawnie i z uniknięciem zagrożeń. Nasz system potrafi zadbać o bezpieczeństwo pod każdym względem.

Automatyzując chronisz środowisko

Miarą człowieczeństwa jest także to, w jakim stponiu potrafimy zadbać o nasze naturalne środowisko. Technika XXI wieku pozwala uniknąć jego bezwzględnej eksploatacji. Konstruując odpowiednio budynki i stosując energooszczędne instalacje możemy dać szansę sobie i przyszłym pokoleniom. Tylko od nas zależy, czy zechcemy z niej skorzystać.

Planeta Ziemia jest naszym domem.
Chrońmy ją, stosując rozwiązania na miarę XXI wieku

Wyroby proponowane przez naszą firmę tworzone są z myślą o ochronie środowiska. I to w podwójnym aspekcie. Automatyzacja budynku na bazie naszych komponentów pozwala w optymalny sposób zarządzać zużyciem energii - oświetlenie w razie konieczności włączy i wyłączy się samo, podobnie jak ogrzewanie i klimatyzacja. Ponadto proponowane przez nas wyroby odpowiadają aktualnym, międzynarodowym normom dotyczącym ochrony środowiska, gdyż nie zawierają ołowiu i są wytwarzane w proekologicznym procesie produkcji. Zastosowanie systemów bazujących na proponowanych przez naszą firmę komponentach oznacza dla inwestora pewność, że pozostaje w zgodzie z ogólnoświatowymi przepisami i trendami. Zapewniające energooszczędność systemy automatyki otwierają drogę do ubiegania się o dotacje z tytułu realizacji przedsięwzięć przyjaznych dla środowiska.

Automatyzując zyskujesz prestiż

Inteligentne, wyrafinowane rozwiązania w budynku to na naszym rynku ciągle rzadkość. W pełni zautomatyzowany obiekt wyróżnia się na tle innych i stanowi towar luksusowy na miarę XXI wieku. Jego wartość i atrakcyjność przy sprzedaży czy wynajmie rośnie, a inwestor postrzegany jest jako człowiek z wizją, który myśli w sposób nowoczesny i dalekowzroczny.

Bądź człowiekiem z wizją! Stosując nowoczesne rozwiązania
w budynku dołączasz do grona najlepszych

Wybierając automatykę opartą o proponowane przez naszą firmę komponenty inwestor ma pewność, że sięga po wyroby renomowanych producentów, niejednokrotnie bazujących na opatentowanych technologiach, opracowanych i stale weryfikowanych we własnych laboratoriach. Wyroby przez nas proponowane posiadają międzynarodowe certyfikaty, a ich jakość i niezawodność jest stale potwierdzana w najróżniejszego typu aplikacjach realizowanych na całym świecie.

Automatyzując zyskujesz nieograniczone możliwości

Systemy automatyki budynkowej bazujące na komponentach proponowanych przez naszą firmę można wykorzystać w każdym obiekcie - od apartamentu, poprzez domek jednorodzinny, biurowiec, hotel, galerię handlową, aż po lotnisko i stadion.W każdym z tych przypadków jest on skrojony na miarę i zbudowany według tych samych reguł. Na dodatek cechuje go elastyczność i łatwość rozbudowy w coraz większe struktury. Nie musi to wiązać się z dużymi nakładami finansowymi, pod warunkiem, że zaplanuje się wszystkie funkcje jeszcze na etapie projektu. W przyszłości możliwa jest również wymiana elementów na urządzenia nowszej generacji.

Nie musisz ograniczać swojej fantazji!
Przy pomocy iHMS zrealizujesz każdy pomysł

Automatyzując zyskujesz profesjonalne wsparcie iHMS

Firma iHMS, oferując profesjonalny system sterowania budynkiem, nie pozostawia inwestora czy wykonawcę samemu sobie. Towarzyszy mu na każdym etapie realizacji inwestycji - od powstania projektu aż po jego wdrożenie. Przez cały czas wspiera klienta fachowym doradztwem w zakresie doboru właściwych rozwiązań, najlepiej odpowiadających oczekiwaniom inwestora. Służy bogatym doświadczeniem z zakresu wdrażania i eksploatacji systemów sterowania budynkiem.

Od technologii i myśli technicznej, poprzez dobór rozwiązań, wykonanie projektu
aż po realizację - iHMS jest z Tobą na każdym etapie