iHMS

  • O FIRMIE

O FIRMIE

Opis działalności:
Firma iHMS jest integratorem systemów automatyki dla rynku Inteligentnego Domu (HMS) i Inteligentnego Budynku (BMS).

Dodatkowo wykonujemy projekty systemów Inteligentnego Domu i Inteligentnego Budynku, prowadzimy nadzór nad ich realizacją, pomagamy bądź uruchamiamy te systemy, piszemy oprogramowanie na sterowniki swobodnie programowalne PLC firmy WAGO.

ZAPRASZAMY do zapoznania z ofertą naszych produktów na łamach niniejszej strony internetowej, a także do kontaktu z nami: biuro@ihms.pl bądź za pomocą formularza kontaktowego.

Kompetencje:
Realizacja projektu, bazującego nawet na najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązaniach, nie byłaby możliwa bez udziału człowieka. To jego doświadczenie, znajomość technologii oraz zrozumienie potrzeb i wymagań klienta są niezbędnym składnikiem pełnego sukcesu.

Automatyka budynkowa tworzona przez naszą firmę to systemy tworzone przez ludzi i dla ludzi.

Nasza kadra dobrze zna wyroby partnerów i ma o nich najaktualniejszą wiedzę, którą zyskała biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach.

Dysponujemy odpowiednimi narzędziami informatycznymi, potrzebnymi do programowania, konfiguracji i uruchomienia systemów automatyki budynkowej.

Mamy duże doświadczenie w realizacji inwestycji.

Legitymujemy się właściwymi certyfikatami, potwierdzającymi nasze kompetencje w zakresie stosowania systemów bazujących na proponowanych przez nas produktach.

Certyfikaty:

Data Nazwa Typ
31-07-2012
Certyfikat ASKOM IPA
20-01-2011 Referencje WAGO WSP
20-01-2011 Certyfikat WAGO autoryzowanego instalatora
01-10-2010 Certyfikat WAGO programowanie sterowników
21-03-2001 Certyfikat WAGO Toplon Prio